TAPICER

Leśnica/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

TAPICER

Miejsce pracy: 34-145 Leśnica 93, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0558

OBOWIĄZKI:
Produkcja mebli tapicerowanych.
Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na cały etat, jednozmianowa, w godz. 6-14.
Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonicznym: 502055832, e-mailowym: natalia.kobylecka@naluconcept.com. Konieczne CV.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Tapicer* (wymagany staż - lata: 1)
- Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie nieistotne, doświadczenie w zawodzie min. 1 rok, chęć do pracy, znajomość języka polskiego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Leśnica
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
F.P.H.U. ART-MEB ŁUKASZ KLIMOWSKI

Adres:
34-145 Leśnica 93, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Łukasz Klimowski
e-mail: natalia.kobylecka@naluconcept.com
tel: 502055832

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach