SZWACZKA/SZWACZ

Ostrów Wielkopolski/ ostrowski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0598

OBOWIĄZKI:
Umiejętność szycia
Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku szwaczka/szwacz
Zszywanie elementów poszycia parasola, praca na linii zszywania elementów parasola w grupie 9-12 osób
praca na 2 zmiany: 6:00-14:00 i 14:00-22:00
Pierwsza umowa zlecenie na okres 2 tyg., 2 umowa o pracę tymczasowa na okres 3 mies., docelowo umowa na stałe

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Szwaczka maszynowa
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ASISTWORK Sp. z o.o. /AWG SPÓŁKA Z O. O./

Adres:
Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
tel: 723 557 197

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
tylko kontakt telefoniczny: 723 557 197

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim