SZWACZKA (NR 1349)

Bydgoszcz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 16.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SZWACZKA
(NR 1349)

Miejsce pracy: 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1349

OBOWIĄZKI:
szycie pościeli, prześcieradeł, koców itp., obsługa maszyn szwalniczych

praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- wymagane min. 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność szybkiego szycia, oferta przeznaczona również dla osób posiadających stopień niepełnosprawności

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AA EURO RECRUITMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ZDROJOWA 47, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Joanna Śmigrowska
e-mail: joanna@aaeuro.com
tel: 734-822-755

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV należy przesłać na adres
lub
tel. 734-822-755 - p. Joanna Śmigrowska.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy