SZWACZKA MASZYNOWA

Zawiercie/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 11 Listopada 2/4, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0374

OBOWIĄZKI:
Szycie na maszynach produktów tekstylnych, pościeli, pokrowców na materace.
Praca na jedną zmianę w godz.: 06.00-14.00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zawiercie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
IL-TEX Iwona Szczygieł

Adres:
11 Listopada 2/4, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Danuta Miśta
e-mail: dmista@il-tex.com.pl
tel: 507 105 668

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-14

Wymagane dokumenty:
CV
Kontakt w godz 8-14 od poniedziałku do piątku osobisty lub telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu