SZWACZKA

Mysłowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Inny

SZWACZKA

Miejsce pracy: Stadionowa 4, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0124

OBOWIĄZKI:
praca na produkcji, szycie worków i kieszeni filtracyjnych. Miejsce pracy; Mysłowice Firma BWF Poland. Pierwsza umowa na okres 2 tyg.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądane:
- Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:
- wymagane doswiadczenie jako szwaczka, krawcowa, umiejetność obsługi maszyny do szycia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ADECCO POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Moniuszki 7, 40-005 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Klaudia Rupar
tel: 726 334 406

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach