STYLISTKA PAZNOKCI

Mysłowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 41a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0118

OBOWIĄZKI:
wykonywanie stylizacji paznokci Praca na dwie zmiany w godz. 8-16; 12-20

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Manikiurzystka (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjerstwo

Wymagania inne:
- wymagane wykształcenie min. zawodowe, min 2 lata doświadczenia, umiejętność zakładania paznokci żelowych na formie, praca z żelem

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Studio urody TAP

Adres:
Adama Mickiewicza 41a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 609 053 457

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV, kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach