Stomatolog dziecięcy- Wyszków

Wyszków/ wyszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 15.11.2023

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujemy LEKARZA DENTYSTY - PEDODONTY do prywatnej kliniki znajdującej się w Wyszkowie.

Zakres obowiązków:
Leczenie zachowawczo-chirurgiczne dzieci

Proponujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (45% od wygenerowanych obrotów),
- możliwość pracy od 1 do 5 dni w tygodniu (do uzgodnienia),
- grafik pełen pacjentów,
- pracę na nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzęcie,
- pracę z doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym zespołem Lekarzy różnych specjalizacji,
- wsparcie wykwalifikowanej asysty.

Oczekujemy:
- doświadczenia pozwalającego na samodzielną pracę,
- chęci rozwoju,
- miłej aparycji, uśmiechu,
- wysokiej jakości świadczonych usług,
- umiejętności pracy z pacjentem.

Wyposażenie:
- RTG punktowe w każdym gabinecie stomatologicznym,
- Sedacja wziewna,
- Pantomogram z przystawką cefalometryczną i tomograf 3D,
- Mikroskop wysokiej klasy wykorzystywany głównie przy leczeniu endodontycznym,
- Mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem,
- Kamery wewnątrzustne i TV w każdym gabinecie.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez przesłanie CV.

SZCZEGÓŁY I KONTAKT:
Telefon: 731 644 255
E-mail: rekrutacjaoqp3@gmail.com

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna