Stolarz - montażysta

Wrocław, Krzyki

Ogłoszenie dodane: 06.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma: PM BIURO

Data publikacji: 2024-03-05

Branża: Praca fizyczna, Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Liczba godzin dziennie: 8

OPIS FIRMY:
Jesteśmy wrocławską firmą z dużym doświadczeniem, specjalizującą się w sprzedaży mebli biurowych i produkcji kabin sanitarnych. Jako firma PM Biuro istniejemy nieprzerwanie od 2013 roku, oferując naszym klientom produkty własnej produkcji oraz producentów znanych marek krajowych i zagranicznych.
OPIS STANOWISKA:
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko stolarz - montażysta.
OCZEKUJEMY:
Osoba na tym stanowisku powinna posiadać umiejętność:
- w posługiwaniu się elektronarzędziami
- umiejąca czytać rysunki techniczne
- posiadać prawo jazdy kat. B.
- posiadać dużą umiejętność organizacji czasu pracy

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie. Zatrudnienie na umowę o pracę.
DANE KONTAKTOWE:
PM BIURO

ul. Podwale 75/212 Wrocław

mail: biuro@pmbiuro.pl

tel. 71 735 32 32

tel. kom. 602 382 452

Sławomir

Sławomir

Sławomir