STOLARZ/CIEŚLA

Żory/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 18.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 44-240 Żory 43, powiat: m. Żory, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0183

OBOWIĄZKI:
Twój zakres obowiązków:
· praca przy produkcji form do prefabrykatów betonowych (schody, balkony, słupy itd.),

· pozostałe prace ogólnobudowlane związane z produkcją elementów prefabrykowanych,

· obsługa maszyn i urządzeń stolarskich,

· zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.
Nasze wymagania:

· obsługa piły formatowej oraz elektronarzędzi (wyrzynarka, wkrętarka, wiertarka),

· zdolności manualne oraz budowlane,

· odpowiedzialność, sumienność, dokładność i terminowość,

· zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,

· gotowość do pracy na II zmiany.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Żory
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FORBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Miodowa 43, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
kadry
tel: 531758872

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach