STOLARZ

Nowa Słupia/ kielecki/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

STOLARZ

Miejsce pracy: Osiedle Górne 34, 26-006 Nowa Słupia, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie
Nr oferty: StPr/24/0618

OBOWIĄZKI:
produkcja gontów drewnianych - praca na maszynach stolarskich

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- [Inne] : Mile widziane aktualne uprawnienia na wózki widłowe
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowa Słupia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ROJEK Spółka Jawna A.Rojek-Tumulec, D.Rojek, M.Rojek

Adres:
Osiedle Górne 34, 26-006 Nowa Słupia, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:
Maksymilian Tumulec
e-mail: max@polskiegonty.com
tel: 603936537

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach