STOLARZ

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 17.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

STOLARZ

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0069

OBOWIĄZKI:
Skręcanie mebli na warsztacie i montaż u klienta (teren miasta B-B, powiat bielski, sporadycznie Śląsk).

Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od PN. do PT.
Umowa o pracę na czas określony.

Oferta pracy skierowana do osób powyżej 30 roku życia, zarejestrowanych jako bezrobotne, kwalifikujących się do projektu EFS+.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:
- Wykształcenie podstawowe, wymagane umiejętności stolarskie, monterskie, prawo jazdy kat. B mile widziane, wymagany min. 1 rok doświadczenia.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Adres:
Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Pośrednik pracy
tel: 33 496 51 74

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej