STAŻYSTA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 01.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 45-000 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0552

OBOWIĄZKI:
naprawa oraz modernizacja maszyn produkcyjnych
praca z dokumentacją techniczną,
udział w nowych projektach inwestycyjnych,
kontrola procesu produkcyjnego oraz generowanie
działań usprawniających. głównie będą to
pierwsze zmiany, jednak
pracodawca będzie wymagał
elastyczności ( np. w momencie
awarii w nocy będzie wymagana
praca w nocy).dyspozycyjności do 3- zmianowego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagania - oczekiwania pracodawcy:
1/ min. średniego technicznego wykształcenia (mechatronika,
elektromechanika lub pokrewne); preferowane studia wyższe
kierunki techniczne lub w trakcie wieczorowych/zaocznych
2/ staż pracy nie wymagane
3/ umiejętność ogólna wiedza techniczna,
4/ język obcy/stopień znajomości:
Język angielski poziom umożliwiający podstawowa komunikację
oraz pracę z prostą dokumentacją po angielsku

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INTERKADRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Wadowicka 6, 30-415 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Ewelina Wócik
tel: 666826261

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Giełda pracy w PUP Opole, dnia 12.03.2024 r., godz.9:00, ul.Hubala 21, sala nr. 14 ( I piętro), ul.Hubala 21.

Wymagane dokumenty:
CV. Giełda pracy w PUP Opole, dnia 12.03.2024 r., godz.9:00, ul.Hubala 21, sala nr. 14 ( I piętro), ul.Hubala 21.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu