STAŻ SPRZEDAWCA ARANŻATOR

Toruń/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0535

OBOWIĄZKI:
praca w salonie Vox, Galeria Wnętrz AMC, ul. Lelewela 33, 87-100 Toruń
Aktywna sprzedaż mebli i dodatków, doradzanie przy zakupie mebli i artykułów dekoracyjnych, aranzowanie ekspozycji meblowej, dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji oraz czystość na ekspozycji

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- umiejętność rozmów z klientem i aranżacji wnętrz

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Adres:
Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Marzena Lewicka
tel: 566580207

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia