STARSZY KELNER/KIEROWNIK ZMIANY RESTAURACJI

Skawina/ krakowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 30.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 77, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/2024-04-30/1031

OBOWIĄZKI:
-przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej;
-obsługa gości;

*praca zmianowa 7dni od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22
*umowa zlecenie lub umowa o pracę

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Kelner* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- doświadczenie dowolne, mile widziany język angielski, możliwość lekcji w razie potrzeby

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Skawina
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 32 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
VANTA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Józefa Piłsudskiego 77, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Beata Czekaj
e-mail: biuro@vantacenter.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: biuro@vantacenter.pl

Wymagane dokumenty:
CV
*skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego

Źródło: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego