SPRZEDAWCA-KASJER

Toporowice/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Czerwonego Załębia 29A, 42-460 Toporowice, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0573

OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów, kasy fiskalnej oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Praca w sklepie wielobranżowym.
Wynagrodzenie 4242,00 zł brutto, pracodawca przewiduje premie.
Praca na dwie zmiany od 7:00 do 15:00 oraz od 11:00 do 19:00.
Praca również w soboty.
I umowa na okres próbny - 3 miesiące.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie kandydatów dowolne.
Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Mile widziana umiejętność obsługa kasy fiskalnej.
Książeczka do celów sanitrno-epidemiologicznych/orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidmiologicznych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Toporowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SKLEP WIELOBRANŻOWY Ewa Warmuz

Adres:
Czerwonego Załębia 29A, 42-460 Toporowice, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Ewa Warmuz
tel: 601 453 145

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt telefoniczny: 601 453 145 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie