SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - PRACA ZDALNA

Dolna Grupa/ świecki/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 21.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 86-134 Dolna Grupa 68, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0382

OBOWIĄZKI:
Realizacja wniosków czyste powietrze (od pozyskiwanie klienta do wykonywani), sprzedaż wskazanych produktów, fotowoltaiki i pomp ciepła.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- - mile widziane doświadczenie w handlu, sprzedaży (mogą być osoby bez doświadczenia)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dolna Grupa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 6 850 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Dawid Gondek Cosmo Pellet

Adres:
86-134 Dolna Grupa 68, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Dawid Gondek
e-mail: gondek.dawid@gmail.com
tel: 519 750 145

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu