SPRZEDAWCA

Krynica Morska/ nowodworski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Spacerowa 23, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0228

OBOWIĄZKI:
Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy.
Sprzedaż, obsługa komputera, zamawianie/ wydawanie towaru, utrzymanie czystości w sklepie i na terenie posesji, przyjmowanie dostaw.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Umiejętność: obsługa komputera, umiejętności sprzedażowe, nienaganna aparycja, otwartość.
INNE: praca w sezonie letnim w godz. od 09:00-19:00 ( dwa dni pracy, dwa dni wolne), poza sezonem praca w godz. 08:00-16:00 oraz 09:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Krynica Morska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
OPEN CRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Morska 1, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Elżbieta Brzezińska
e-mail: elzbietabrzezinska@nowydworgdanski.praca.gov.pl
tel: 552469517

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
skierowanie do pracy z tutejszego Urzędu

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim