SPRZEDAWCA

Mysłowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 22.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Generała Jerzego Ziętka 21, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0156

OBOWIĄZKI:
obsługa klienta w sklepie mięsnym, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, dbanie o porządek. Praca na 2 zmiany 5-13; 12-20 + niedziela handlowa 8-16. Dla chętnych możliwa również umowa zlecenie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania dodatkowe:
- Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- mile widziane wykształcenie zawodowe, mile widziane min. 1 rok doświadczenia w handlu, obsługa kasy fiskalnej, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MADEJ WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Magazynowa 45, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 32 771 22 61

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach