SPRZEDAWCA

Stanin/ łukowski/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: 21-422 Stanin, powiat: łukowski, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/0219

OBOWIĄZKI:
Samodzielna praca na sali sprzedażowej, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, utrzymanie porządku w sklepie,sprawdzanie towaru pod względem poprawności zamówienia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:
- wykształcenie bez znaczenia, obsługa komputera,

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Stanin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
"GULIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Marta Woźniak
tel: 25 798 5037 w. 102

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
nie dotyczy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie