SPRZEDAWCA K/M

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wolska 84/86, 01-141 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04421

OBOWIĄZKI:
Praca w sklepie, obsuga klienta

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- Branża spożywcza
Miejsce pracy: sklepy na terenie Warszawy, różne lokalizacje
Godziny pracy 7-20.

Do wynagrodzenia doliczne: premia uznaniowa + motywacyjna do 40% premii zasadniczej

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego

Zakres obowiązków:

praca w sklepie, obsługa klienta

Zgłoszenia: osobiste, e-mail: kadry@spolemwola.pl, tel. 22 632 13 00.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"SPOŁEM" WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA

Adres:
Wolska 84/86, 01-141 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: kadry@spolemwola.pl
tel: 22 632 13 00

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy