SPRZEDAWCA

Mikołów/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Wymiar pracy:
Pełny etat

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0254

OBOWIĄZKI:
MikoMłodzi na start
Miejsce odbywania stażu: Mikołów,
Czas pracy stażysty: pon- pt 6-14 lub 9-17
Okres stażu: 5 miesięcy
Zatrudnienie po zakończonym stażu: min. 1 miesiąc, umowa o pracę

Nauka zatowarowania półek sklepowych, wykładanie towarów na magazynie, pomoc przy rozładunku towarów, nauka pracy, podejścia do klienta i nauka pracy z kasą fiskalną.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- sprawność fizyczna, wykształcenie min. zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mikołów
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Adres:
Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Aleksandra Maj
tel: 323250370

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych