Sprzątanie przychodni Gdańsk Wrzeszcz po południu

Grudziądz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 01.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety do sprzątania przychodni w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Mickiewicza na 5 godzin dziennie.

Praca: pn - pt w godz. 14.30-19.30,

Zatrudnienie na umowę o zlecenie,

Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto na godzinę.

Obowiązki: sprzątanie pomieszczeń: gabinetów, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, sanitariatów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 tel. 694 - pokaż numer telefonu - .

Aplikując wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, czy uzyskanych podczas rozmów kwalifikacyjnych – niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.Administratorem Twoich danych jest: wwwgrupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean

DGP

DGP

DGP