Sprzątaczka z orzeczeniem Serwis Sprzątanie biur Gdańsk Śródmieście

Grudziądz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 22.12.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania biur w Gdańsku Śródmieściu ul. Podwale Staromiejskie na cały lub pół etatu.
- Praca od poniedziałku do piątku,
- W godzinach 7.30-14.30 lub 16.00-20.00,
- Zatrudnienie na umowę o pracę,
- Wynagrodzenie 4242 zł lub 2121 zł - brutto na miesiąc.
Główne obowiązki: sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, korytarzy, toalet.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 tel. 694-845-826.

Aplikując wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, czy uzyskanych podczas rozmów kwalifikacyjnych – niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Administratorem Twoich danych jest: wwwgrupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-cl

DGP

DGP

DGP