SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Stara 11, 42-520 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0364

OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości i estetyki budynków oraz ich otoczenia, praca na I zmianę w godzinach 7.00-13.00. Miejsce pracy Dąbrowa Górnicza Centrum. I umowa na 3 miesięce

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Umiejętność zamiatania, mycia podłóg, mycia okien, plewienia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "METALURG"

Adres:
Księdza Grzegorza Augustynika 17a, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Wajda Gałązka Beata
e-mail: sekretariat@metalurg.com.pl
tel: 32 2622715 w.34

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta

Wymagane dokumenty:
- CV
- dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej