Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Warszawa, Białołęka

Ogłoszenie dodane: 27.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku.
Od tego momentu zajmuje się wsparciem w rekrutacjach najbardziej złożonych procesów zatrudnienia dla Naszych Partnerów

Obecnie dla naszego Klienta jednego z Liderów w dziedzinie Transportu Spedycji i Logistyki na terenie Unii Europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa , Możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków :

• Dbałość o wysoką jakość i terminową realizacje zleceń
• Planowanie, organizację i koordynację transportów międzynarodowych i krajowych
• Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz przewoźnikami
• Nadzór nad dokumentacją transportową i jej poprawnością
• Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej logistyki
• Wykonywanie innych zadań związanych ze stanowiskiem

Wymagania :

• Doświadczenia zawodowego na stanowisku Spedytor warunek konieczny
• Znajomości rynku transportowego
• Znajomości procesów przewozowych oraz kontaktu z klientem
• Komunikatywności, umiejętności organizacyjnych oraz negocjacyjnych
• Umiejętności budowania relacji z nowymi podmiotami
• Wykształcenia minimum średniego
• Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji
• Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

• Stawiamy na współprace długoterminową
• Atrakcyjne wynagrodzenie 5.000 - 14 000 netto
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Możliwość pracy zdalnej
• Umowę o Pracę lub B2B ( zależnie od preferencji Kandydata )
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego pod tym ogłoszeniem.

(Uwaga: Proszę nie wysyłać CV na inny adres email)

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Novaris!

Marek

Marek

Marek