SPEDYTOR

Nowy Sącz/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 21.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPEDYTOR

Miejsce pracy: ZDROJOWA 12, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/4673

OBOWIĄZKI:
Organizowanie i planowanie tras, realizacja zleceń transportowych, współpraca z kierowcami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
- Uprawnienia: obsługa programów użytkowych pakietu Microsoft Office

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
WPP AGRO-HURT SP. Z O.O.

Adres:
ZDROJOWA 12, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: kadry@agrohurt.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy