Specjalistka ds. Obsługi Klienta w butiku internetowym

Radzymin/ wołomiński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 11.01.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Status studenta
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujemy osoby pełnej entuzjazmu i z zamiłowaniem do świata mody do na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta w naszym butiku internetowym. Jeśli masz szeroką wiedzę na temat trendów modowych, uwielbiasz doradzać klientom i masz chęć rozwijać się w branży fashion e-commerce, dołącz do naszego zespołu!
Oferta idealna dla studentki/uczennicy! Oferujemy pracę w elastycznych godzinach (nie więcej niż 25 godzin miesięcznie) oraz stawkę 29zł/h brutto, a także możliwość rozwijania się w branży mody i e-commerce.
Zakres obowiązków:
 Czynny udział w transmisjach sprzedażowych na portalach społecznościowych butiku,
 Przygotowywanie zdjęć oraz treści postów publikowanych na stronie butiku,
 Udzielanie profesjonalnych porad i pomocy w doborze produktów zgodnie z preferencjami klienta,
 Monitorowanie trendów modowych i proponowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze sprzedaży.
Wymagania:
 Pasja do mody i bieżących trendów w świecie fashion,
 Doskonała komunikatywność i umiejętności interpersonalne,
 Umiejętność doradzania klientom oraz budowania relacji z nimi,
 Biegła obsługa platform społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok),
 Miła aparycja.
Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres emailowy butik.magiastylu@gmail.com do 02.02.2024. W tytule wiadomości proszę wpisać "Specjalista ds. Obsługi Klienta - Sklep Online". Zapewniamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klaudia

Klaudia

Klaudia