SPECJALISTA - ZESPÓŁ WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO (NR 1067)

Bydgoszcz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 16.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPECJALISTA - ZESPÓŁ WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO
(NR 1067)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1067

OBOWIĄZKI:
Zatrudnienie dotyczy: 8 KUJAWSKO - POMORSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ.

Ogólny zakres obowiązków:
1. Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji sieci teleinformatycznych jednostki organizacyjnej.
2. Zarządzanie, budowa oraz nadzór nad sprawnością szkieletu sieci teleinformatycznych jednostki organizacyjnej.
3. Usuwanie usterek sprzętu komputerowego i oprogramowania, dbanie o bezawaryjną pracę systemów teleinformatycznych i zapewnienie dostępu do usług.
4. Administrowanie aplikacjami pakietu MS Office w tym aplikacjami serwerowymi (Outlook, SharePoint) oraz usługami sieciowymi (VTC/VoIP, AD, współdzielenie plików).
5. Wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych w jednostce organizacyjnej.
6. Instalowanie i konfigurowanie sprzętu, systemów i aplikacji, wsparcie użytkowników jawnych i niejawnych systemów teleinformatycznych oraz portali informacyjnych.

Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00.

Rodzaj umowy o pracę umowa o pracę na okres próbny z możliwością dalszego zatrudnienia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:
- Wymagania kwalifikacyjne:
1. Wykształcenie wyższe informatyczne.
2. Posiadanie Poświadczenia Bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych o klauzuli TAJNE.
3. Posiadanie zaświadczenia stwierdzającego odbycie specjalistycznego szkolenia w zakresie OIN w systemach teleinformatycznych dla administratorów systemów.
4. Znajomość zagadnień sieci LAN, administracja strukturą AD, znajomość systemów z rodziny Windows i Linux, obsługa EOD, znajomość baz danych oraz usług sieciowych.
5. Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
6. Umiejętność logicznego myślenia, organizacji pracy własnej.

Dodatkowe/Mile widziane:
- staż pracy min. 3 lata w obszarze specjalizacji środowiska,
- inne umiejętności oraz ukończone kursy (szkolenia) w zakresie IT.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Adres:
Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
tel: 00000000

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne:
- CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Dowódcę 8.K-PBOT z siedzibą w Bydgoszczy ul. Warszawska 10 z podpisem czytelnym.

W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 8.K-PBOT dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych osobowych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

- List motywacyjny. Dokumenty aplikacyjne należy podpisać czytelnie.

Miejsce i termin złożenia CV oraz kwalifikacji
8. Kujawsko- Pomorska Brygada Obrony terytorialnej, ul. Warszawska 10, 85-915 Bydgoszcz w terminie do 17.05.2024 r. (liczy się data dostarczenia dokumentu, wszystkie nadesłane po tym terminie dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone).
O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci powiadomieni zostaną telefonicznie po zweryfikowaniu dokumentów aplikacyjnych.

UWAGA:
Na rozmowie kwalifikacyjnej należy przedstawić dokumenty potwierdzające staż pracy wykształcenie oraz posiadanie kwalifikacji zgodnie z danymi zawartymi w CV.
Po zakończeniu rekrutacji i wyłonieniu kandydata do zatrudnienia dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone komisyjnie.
Telefon kontaktowy: 261-415-517.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy