SPECJALISTA W NADZORZE WODNYM W STRZELCACH OPOLSKICH

Strzelce Opolskie/ strzelecki/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 1 MAJA 59, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0344

OBOWIĄZKI:
Współpraca z jednostkami samorządowymi oraz gminnymi zespołami reagowania kryzysowego, udział w akcjach przeciwpowodziowych, szacowaniu szkód powodziowych, sporządzaniu wykazów i materiałów przetargowych do ich usuwania. Przygotowywanie opisów zamówień (m.in. kosztorysów, uproszczonych dokumentacji) dla robót konserwacyjnych, usuwania szkód powodziowych do postępowań przetargowych. Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi oraz osobami prywatnymi w zakresie administrowanych urządzeń i cieków. Uzgadnianie dokumentacji projektowych podmiotów zewnętrznych oraz inwestorów obcych, projektów decyzji WZ i ULICP urzędów miast i gmin oraz planów i studium zagospodarowania przestrzennego. Wykonywanie przeglądów okresowych i bieżącej kontroli administrowanych urządzeń.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: terminowość
- Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE
- Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:
- Znajomość ustaw: Prawo Wodne, Prawo Budowlane, Prawo Zamówień publicznych, Prawo Ochrony Środowiska, Kodeks postępowania administracyjnego
- Znajomość obsługi MS Office
- Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, gotowość do poszerzania wiedzy i umiejętności
Doświadczenie zawodowe: minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze posiadanego wykształcenia.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE ZARZAD ZLEWNI W OPOLU

Adres:
Żelzna 59 a, 00-848 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Henryk Paluch
e-mail: nw-strzelceopolskie@wody.gov.pl
tel: 693220638

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:
cv, link do naboru: https://www.gov.pl/web/wody-polskie/rzgw-gliwice---specjalista-nw-strzelce-opolskie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich