Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - OzN - Błonie k. Warszawy

Błonie/ warszawski zachodni/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Praca zdalna lub hybrydowa Błonie k./Warszawy

Obowiązki:
· Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących (centrala telefoniczna),
· Regularny kontakt telefoniczny z klientami – zapewniamy bazę stałych klientów i przestrzeń na bycie sobą podczas rozmowy,
· Przedstawienie oferty i wsparcie klientów w procesie zakupu/ złożenia zamówienia,
· Bieżąca współpraca z działem sprzedaży, zakupów oraz wsparcia operacyjnego,
· Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
· Realizacja założonych celów jakościowych i sprzedażowych,
· Praca z systemem SAP oraz na dedykowanej platformie

Wymagania:
· Masz za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej produktów/ usług do klienta biznesowego,
· Jesteś samodzielny/-a w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,
· Posiadasz umiejętność słuchania i podtrzymywania rozmowy,
· Masz lekkość i płynność w rozmowie z klientem,
· Cechuje Cię wysoka kultura osobista, cierpliwość oraz pogodne usposobienie w codziennych relacjach z innymi,
· Masz wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:
· umowę o pracę
· pracę zdalną lub hybrydową (pon. - pt. godz. 8:00 - 16:00)
· Narzędzia pracy i dostępy uprawnienia
· opieka medyczna
· ubezpieczenie grupowe
· karty sportowe
· pracę w miłym i zgranym zespole

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 795 156 380 lub przesłać CV na adres: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Jesteśmy portalem pracy oraz agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 25396

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.