SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Łagiewniki/ dzierżoniowski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Kłodzka 10, 58-210 Łagiewniki, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0419

OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dokumentów, wycen oraz ofert dla klientów, kontakt i bieżąca współpraca z klientem, nadzorowanie zamówień, współpraca z innymi działami, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie zestawień i raportów.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
- Uprawnienia: Znajomość pakietu Office

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łagiewniki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAMEH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Kłodzka 10, 58-210 Łagiewniki, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Marzena Ziembla
e-mail: kadry@zameh.pl
tel: 748939372

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku