SPECJALISTA DS. ECOMMERCE ALLEGRO WORDPRESS

Olsztyn/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 20.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Sikiryckiego 10, 10-691 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0380

OBOWIĄZKI:
Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. e-commerce Allegro & WooCommerce, która będzie odpowiedzialna za efektywne wystawianie produktów na platformie Allegro oraz w sklepach internetowych opartych na WooCommerce.
Wymagania:
doświadczeniem w obszarze e-commerce, znajomość Photoshopa, znajomość Excela, mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu b2b, O
Obowiązki:
Wystawianie produktów na platformie Allegro/woocommerce za pomocą formularza,
Wystawianie produktów na platformie Allegro/woocommerce za pomocą pliku CSV,
Tworzenie lub optymalizacja istniejących opisów produktów oraz zdjęć, Generowanie zdjęć przy pomocy narzędzi AI (ChatGPT, Midjourney),
Przygotowywanie plików Excel z opisami produktów,
Modyfikacje wtyczek woocommerce, aby poprawić funkcjonalność sklepu.
Godziny pracy 9-17

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: biegła znajomość programu Excel
- Uprawnienia: prowadzenie sprzedaży internetowej serwisu ALLEGRO
- Uprawnienia: Grafika komputerowa z obsługą programu Photoshop - poziom średnio zaawansowany i zaawansowany

Wymagania inne:
- Wymagania: doświadczeniem w obszarze e-commerce znajomość Photoshopa znajomość Excela
mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu b2b

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Olsztyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 384 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BRONY Michał Parda

Adres:
Sikiryckiego 10, 10-691 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Michał Parda
e-mail: michal.parda@gmail.com
tel: 880 231 248

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie