SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Łabowa/ nowosądecki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 33-336 Łabowa 176A, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/1015

OBOWIĄZKI:
Współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowej. Kreowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych, zarządzanie zawartością stron internetowych. Opracowywanie materiałów promocjnych. Wymagana umiejętność wdrażania strategii marketingowej. Znajomość systemu CRM będzie dodatkowym atutem. Praca w Łabowej koło Nowego Sącza (Małopolska) w branży mięsnej. (Umowa zlecenie do 3 m-cy - później umowa o pracę na stałe). Kontakt tel. 604 104 468, e-mail: biuro@zaczyk.pl

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane:
- Zawód: Specjalista do spraw sprzedaży
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wymagana umiejętność wdrażania strategii marketingowej. Znajomość systemu CRM będzie dodatkowym atutem

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łabowa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "ZACZYK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
33-336 Łabowa 176A, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Robert Leśniak
e-mail: biuro@zaczyk.pl
tel: 604104468

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego