SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Stargard/ stargardzki/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0339

OBOWIĄZKI:
obsługa klientów, pozyskiwanie klientów, przygotowanie ofert handlowych, praca z programem komputerowym

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne
- Wykształcenie: średnie branżowe, inne
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Stargard
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Adres:
I Brygady 35, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
u doradcy
tel: 91 578-40-14 wew. 64-69

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
dowód osobisty, skierowanie wydane przez urząd

Okres stażu do 6 miesięcy; wysokość stypendium - 1.790,30 zł brutto/netto miesięcznie.

Oferta stażu skierowana jest do następujących osób bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy:
w wieku 18-29 lat (tj. do dnia 30 urodzin);
w wieku 55 lat i więcej;
długotrwale bezrobotnych (tj.: osoby bezrobotne, które pozostającą w rejestrze powiatowego urzędu pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu i przygotowania zawodowego dorosłych);
kobiet;
o niskich kwalifikacjach lub kompetencjach (tj. osoby, które posiadają wykształcenie niepełne podstawowe, podstawowe, gimnazjalne, zawodowe lub średnie i nie posiadają wykształcenia policealnego lub pomaturalnego);
niepełnosprawnych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie