SPAWACZ TIG

Kraków/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 06.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPAWACZ TIG

Miejsce pracy: Igołomska 30, 31-983 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0542

OBOWIĄZKI:
Spawania elementów stalowych (rurociągi / konstrukcje stalowe) zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
- Uprawnienia: gotowość do pracy w zespole

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Duże doświadczenie w spawaniu (warunek konieczny do zatrudnienia), dodatkowym atutem będzie doświadczenie w spawaniu pod rentgen.
Umiejętności:
- spawanie metodą 141 - kandydaci przed zatrudnieniem muszą pozytywnie zaliczyć test próbek (warunek konieczny do zatrudnienia),
- zaangażowania, chęci do rozwoju i nauki,
- zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
- gotowość do pracy w zespole,
- znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem,
- gotowości podjęcia dłuższej współpracy (warunek konieczny do zatrudnienia)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NAFTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
31-983 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Dominik Nowak
e-mail: dominik.nowak@nafto.pl
tel: 532 103 657

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie