SPAWACZ TIG 141

Gosprzydowa/ brzeski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 32-864 Gosprzydowa 288, powiat: brzeski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0309

OBOWIĄZKI:
Spawanie rur nierdzewnych, stal biała o grubości ścianki 1,5 - 2,0 mm. Praca w Małopolsce, na terenie zakładu spożywczego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wymagane uprawnienia spawalnicze, pożądane doświadczenie zawodowe 2 lata.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gosprzydowa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 do 12 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Stanisław Kornaś USŁUGI SPAWALNICZO-MONTAŻOWE

Adres:
32-864 Gosprzydowa 288, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Stanisław Kornaś
e-mail: sk.ums@o2.pl
tel: 504935783

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku