Spawacz - Praca w Niemczech!

Legionowo/ legionowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje osób na stanowisko:
Spawacz
Lokalizacja: Niemcy
Szukamy wielu kandydatów do różnych zakładów.

Obowiązki:
- spawanie różnych elementów
- spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych
- przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów
- wybór i określenie odpowiedniej metody spawalniczej
- nadzór nad dokumentacją techniczną
- kontrola jakości wykonanych wyrobów

Wymagania:
- doświadczenie pracy w Niemczech na danym stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny samochód

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 14-15 euro netto (21-23 euro brutto) / godz
- zakwaterowanie darmowe (pokój 1 osobowy)

Zainteresowane osoby zachęcam do wysłania CV w języku niemieckim na adres efilipiak.servicejobs@gmail.com

Ewa

Ewa

Ewa