SPAWACZ METODĄ MIG-MAG

Chełm Śląski/ bieruńsko-lędziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 03.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Techników 22a, 41-403 Chełm Śląski, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0594

OBOWIĄZKI:
spawanie zbiorników stalowych i innych elementów.
* praca w systemie I zmianowym: 7:00- 15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
- Uprawnienia: kurs spawania w różnych technikach

Wymagania inne:
- wykształcenie zawodowe, kurs spawania w różnych technikach, uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Chełm Śląski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Gabriela Stokłosa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "EFEKT"

Adres:
Żeńców 32, 41-407 Imielin, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Piotr Stokłosa
e-mail: biuro@efekt.info
tel: 508301030

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty codziennie od 7:00-16:00

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach