SPAWACZ DO PRZYUCZENIA - 189

Świdnica/ świdnicki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Strzelińska 35, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0467

OBOWIĄZKI:
praca na produkcji - spawanie metodą MAG konstrukcji stalowych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: tokarz

Wymagania inne:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

!!! możliwość uzyskania uprawnień - przyuczenia do zawodu

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Świdnica
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
WAGONY ŚWIDNICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Strzelińska 35, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: dorota.chmielowiec@gbrx.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, inny - złożenie Cv lub złożenie ankiety personalnej (dostępna na portierni )

Wymagane dokumenty:
CV lub złożenie ankiety personalnej (dostępna na portierni )

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy