SPAWACZ

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

SPAWACZ

Miejsce pracy: Obroki 77, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1112

OBOWIĄZKI:
- Spawanie konstrukcji stalowych elektrodą, spawanie i cięcie gazowe konstrukcji stalowych. Spawanie rur stalowych. Praca wykonywana na zewnątrz w terenie w różnych warunkach atmosferycznych.
- Zlecenie wykonywane w Siedzibie firmy (ul. Obroki 77, 40-833 Katowice) oraz na terenie woj. śląskiego.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-15:00 + czasami soboty.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcanie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku spawacza gazowego i/lub elektrycznego. Wymagane uprawnienia spawacza. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO MONTAŻOWE URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH "PREMEG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Obroki 77, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
ANDRZEJ WOJTAS
tel: 32-201-06-52

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 7:00-8:00 (CV + Świadectwa Pracy)

Wymagane dokumenty:
- Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-8:00) (Tel. 32-201-06-52) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Obroki 77, 40-833 Katowice).
- Wymagane dokumenty: CV + Świadectwa Pracy z poprzednich miejsc pracy + Uprawnienia (jeśli ktoś posiada)

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach