SPAWACZ

Płock/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 20.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPAWACZ

Miejsce pracy: Zglenickiego 46, 09-411 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0215

OBOWIĄZKI:
Spawanie kontrukcji stalowych, rurociagów, elelmentów ciśnieniowych kotła, pieca, aparatów i urządzeń.
Praca w Płocku w godz. 6-14, 14-22.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:
- udokumentowane umiejętności spawania metodą 141 (TIG) oraz 111 (EO)
posiadanie aktualnych certyfikatów na w/w metody spawania wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego według PN-EN ISO 9606-1 oraz PED 2014/68/UE - warunek konieczny
doświadczenie w pracy w branży: rafineryjnej, petrochemicznej, chemicznej bądź energetycznej,
bardzo dobra organizacja pracy,
umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się zagrożenia i sytuacje niebezpieczne,
chęć do pracy i zaangażowanie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Płock
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Zglenickiego 46, 09-411 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Monika Miłobędzka
e-mail: monika.milobedzka@polimex.pl
tel: 539 097 049

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku