SPAWACZ

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

SPAWACZ

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 11, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0326

OBOWIĄZKI:
Prace spawalnicze.Praca w Siemianowicach Śląskich ul. M. Konopnickiej 11, w systemie jednozmianowym, w godzinach 6.00-14.00.
Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 2 lata, uprawnienia do spawania: 135, 111, 311.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną – metoda MMA
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania gazowego acetylenowo-tlenowego 311
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG

Wymagania inne:
- Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 2 lata, uprawnienia do spawania: 135, 111, 311

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Marii Konopnickiej 11, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agata Żebrowska
tel: 600 625 962

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Kontakt wyłącznie telefoniczny, pracodawca umawia na spotkanie. , Termin: dzwonić od poniedziałku do piątku, Godziny : 7.00-13.00

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich