Ślusarz/Spawacz ze znajomością angielskiego i prawem jazdy

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Wynagrodzenie: 19,35 euro/h + dodatki, premie, dopłaty

Miejsce pracy: Monachium, Frankfurt nad Menem

Zadania:
• Przygotowywanie i montaż konstrukcji stalowych na potrzeby danej budowy,
• Prace konserwacyjne i przeglądy urządzeń, maszyn, narzędzi oraz pojazdów,
• Spawanie, wiercenie oraz cięcie.

Wymagania:
• Ukończone wykształcenie jako ślusarz lub porównywalne wykształcenie lub szkolenia,
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚLUSARZ” – oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena