ŚLUSARZ / SPAWACZ

Koszalin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 75-846 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0798

OBOWIĄZKI:
- spawanie stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej
- współpraca z innymi członkami zespołu podczas realizacji projektów
- montaż instalacji na terenie woj. zachodniopomorskiego

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- doświadczenie zawodowe ( mile widziane ), książeczka spawacza ( mile widziana ), znajomość rysunku technicznego, wykonywanie obowiązków z zachowaniem zasad BHP, dbanie o powierzony sprzęt, oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy ( wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego )

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Koszalin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Słowiańska 13, 75-846 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Bosek-Ostrowska Barbara
e-mail: barbara.bosek-ostrowska@ekowodrol.eu

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Godziny : 7:00 -15:00

Wymagane dokumenty:
dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, informacje od pracodawcy: " pracodawca zapewnia stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, pracę pod kierownictwem doświadczonych kierowników, prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, bogaty pakiet świadczeń z ZFŚŚ"

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie