ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Suwałki/ podlaskie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 114a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie
Nr oferty: StPr/24/0272

OBOWIĄZKI:
Praca na st. ślusarz narzędziowy w firmie Malow największego producenta mebli metalowych w regionie. Główny zakres obowiązków: wykonywanie operacji obróbki ślusarskiej, regeneracja narzędzi i oprzyrządowania, ostrzenie narzędzi do obrabiarek Nibler, Amada, PMS i innych, wykonywanie nowego oprzyrządowania i elementów wymagających obróbki wiórowej dla potrzeb wydziałów produkcyjnych, zabezpieczenie produkcji w niezbędne narzędzia, urządzenia i oprzyrządowanie do realizacji zleceń produkcyjnych.
Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-premię regulaminową, nagrody oraz podwyżki po trzymiesięcznym okresie próbnym,
-przyjazną atmosferę pracy, program wdrożenia do pracy i opiekę doświadczonych pracowników,
-szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do kart MultiSport,
- nieoprocentowane pożyczki z KZP i atrakcyjne bony świąteczne dla pracowników i ich rodzin, -możliwości rozwoju zawodowego, awansów i szkoleń w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość obsługi przyrządów pomiarowych, zdolności manualne, gotowość do pracy na dwie zmiany, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Suwałki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 27,8 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"MALOW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Wojska Polskiego 114a, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Dane kontaktowe:
Anna Mitros
e-mail: rekrutacja@malow.com.pl
tel: 609096433

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV możesz przesłać na adres: rekrutacja@malow.com.pl lub złożyć osobiście: ul. Wojska Polskiego 114 A w Suwałkach. Pracodawca zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach