ŚLUSARZ - MONTER

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 14.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0454

OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac ślusarskich (cięcie, szlifowanie); obsługa maszyn (piły taśmowe, walcarki, frezarki); montaż wyprodukowanych elementów (w kraju i za granicą)
* praca w systemie 1-zmianowym od 05:45

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego
- Uprawnienia: badania wysokościowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność czytania rysunku technicznego, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Ewa Mańka
e-mail: hr@elektrobudowa.com.pl
tel: 32 888 63 63

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - https://www.elektrobudowa.com.pl/

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach