ŚLUSARZ - MECHANIK

Mikluszowice/ bocheński/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 06.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 32-708 Mikluszowice 232, powiat: bocheński, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0068

OBOWIĄZKI:
Praca w zespole 2 osobowym przy interwencjach związanych z awariami maszyn i linii produkcyjnych oraz form wtryskowych i wykrojników, przy ustawianiu i rozruchu form wtryskowych na wtryskarkach, wykrojników na prasach.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne, kierunek: Mechaniczne

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: Mechaniczne

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku mechanicznym. Min. 1 rok pracy jako technik utrzymania ruchu na wydziale produkcyjnym. Ogólna znajomość budowy maszyn produkcyjnych typu: wtryskarka, wytłaczarka prasa mimośrodowa. Umiejętność diagnostyki urządzeń maszyn wykorzystujących układy hydrauliki, pneumatyki, automatyki konwencjonalnej, podstawy materiałoznawstwa. Umiejętność pracy w zespole. Praca na pełny etat, dwie zmiany: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. CV należy wysłać mailowo na adres pkot@aquer.pl.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mikluszowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 380 do 6 110 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"AQUER" MACIEJ DYBA, JAROSŁAW KRAM SPÓŁKA JAWNA

Adres:
32-708 Mikluszowice 232, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Paweł Kot
e-mail: pkot@aquer.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni