ŚLUSARZ DO PRACY POD ZIEMIĄ

Bogdanka/ łęczyński/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Pole Stefanów - Nadrybie - Bogdanka, 21-013 Bogdanka, powiat: łęczyński, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/0155

OBOWIĄZKI:
Prace związane z kontrolą, obsługą, konserwacją instalacji, maszyn i urządzeń mechanicznych pod ziemią zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i wymaganymi upoważnieniami KRZG. Prace związane z utrzymaniem, przebudową wyrobisk (demontaż/montaż obudowy chodnikowej, zabudowa wzmocnień) konserwacja trasy kolejki podwieszanej oraz torów kopalnianej kolei podziemnej. Montaż, demontaż przebudowa instalacji- rurociągów oraz elementów odwadniania i ppoż. Utrzymanie ruchu przodka, prace na warsztacie. Prace z wykorzystaniem narzędzi ślusarskich.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
- Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

Wymagania inne:
- predyspozycje w zawodzie mechanika/ślusarza- wymóg konieczny
Mile widziane doświadczenie w w zawodzie mechanika

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bogdanka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
RG "BOGDANKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
21-013 Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Agata Nowak
e-mail: rekrutacja@rgbogdanka.pl
tel: 665 800 025

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - strona internetowa: www.rgbogdanka .pl

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie