ŚLUSARZ

Stargard/ stargardzki/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: BYDGOSKA 63, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0341

OBOWIĄZKI:
Praca przy maszynach do obróbki metalu; praca w godzinach: 7:00-15:00.Obsługa maszyn do obróbki metalu: piła taśmowa,gilotyna itp.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Ślusarz*
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Umiejętność obsługi maszyn do obróbki metalu między innymi piły taśmowej , gilotyny itp.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Stargard
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁAD METALOWY "AGA" T. SZWARC R. BUDAWSKI SPÓŁKA JAWNA

Adres:
BYDGOSKA 63, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Robert Budawski
e-mail: biuro@aga.stargard.pl
tel: 602 424 870

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : od 16:00 do 19:00

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie