Seniorka 87 lat z Bad Arlosen wymaga opieki

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 25.01.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Centrum Językowe Konik www.pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.

Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania”

Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!

Czekamy właśnie na Ciebie.

Miejsce pracy: Niemcy - Bad Arolsen - miasto uzdrowiskowe

Termin wyjazdu: 26.02.2024 na 2 miesiące

Wynagrodzenie: 1900€ za msc.

Ogólny opis:
Opieki wymaga Pani, 87 lat na 168 i waży 72 kg. Podopieczna ma lekkie problemy z chodzeniem, wspomaga się balkonikiem na dłuższe spacery do dyspozycji jest wózek inwalidzki. Seniorka ma początkującą demencję, nadciśnienie, reumatyzm i lekką cukrzycę.
Codziennie musi spacerować.
Mieszka sama w domu jednorodzinnym.
Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z łazienką i dostęp do internetu.
Bardzo ciepła i kochana osoba.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, wspólne spędzanie czasu.

Wymagania:

doświadczenie w opiece

znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym

mile widziane referencje

ZAPEWNIAMY:

! Kontrakt na minimum miesiąc z możliwością przedłużenia - to Ty decydujesz jak długo chcesz pracować. 6-8-12 tygodni.

! Opieka domowa nad seniorami w Niemczech

! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia

! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce

! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego

! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

! Opłacony transport w dwie strony

! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w Polsce

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

tel: 730 514 397

Halina

Halina

Halina